Ünlü çiftten şoke eden haber! ‘Mahremiyet nedeniyle fotoğraf paylaşmayacağız’

‘Maske’, ‘Kötü Öğretmen’ ve ‘Charlie’nin Melekleri’ gibi yapımlarda yer alan Hollywood yıldızı Cameron Diaz (51), müzisyen Benji Madden (45) ile 2015’te dünyaevine girmişti. İkilinin taşıyıcı anne yoluyla Raddix (4) adını verdikleri bir kızları olmuştu.

İkiliye yakın bir kaynak, 2022’de US Weekly’ye konuşarak; Cameron ve Benji bir çocuk sahibi olmayı daha tartıştılar ve hatta bir süredir taşıyıcı anne seçeneklerini araştırıyorlardı. Benji her zaman büyük bir aile istedi ve Cameron’ın da kızlarının doğumundan sonra bu konuda ikna edilmesine gerek kalmadı” demişti.

ŞOKE EDEN HABER

Ünlü çiftten hayranlarını şoke eden bir haber geldi. İkili, Cardinal adını verdikleri ikinci bebeklerini kucaklarına aldıklarını duyurdu.

“MAHREMİYET NEDENİYLE FOTOĞRAF PAYLAŞMAYACAĞIZ”

Daha önce bebek beklediklerini açıklamadıkları için bu duyuru ile magazin gündemine oturan Diaz ile Madden, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Oğlumuz Cardinal Madden’in doğumunu duyurmaktan mutluluk ve heyecan duyuyoruz, o harika bir bebek ve burada olduğu için hepimiz çok mutluyuz! Güvenlik ve mahremiyet nedeniyle fotoğrafını paylaşmayacağız, ama gerçekten çok sevimli. Kendimizi çok kutsanmış ve minnettar hissediyoruz. Hepinize sevgilerimizi gönderiyoruz.

Cameron Diaz ile Benji Madden’in bu müjdeli haberine, takipçilerinden tebrik mesajları yağdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x